KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14098546
nr 1409 8546
Oidentifierad konstnär. Ej signerad. Olja på pannå, landskap, 35x23cm, yttermått inklusive ram: 48x35cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 18:29:40
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)